JESTEŚMY BY POMÓC CI W NAJLEPSZYM WYBORZE

Największa hurtownia budowlana w Świebodzinie

Profesjonaliści i okazjonalni
majsterkowicze znajdą u nas wszystko!

Zobacz pełną ofertę hurtowni
01

Kompleksowa budowa lub drobne remonty 

Jeśli planujesz lub realizujesz właśnie remont lub proces wykończenia budynku lub mieszkania – zapytaj nas o ofertę materiałów budowlanych. Pomożemy w doborze odpowiednich pozycji, a w razie potrzeby transportu dowieziemy je wygodnie prosto na teren budowy lub remontu. 

02

Narzędzia i akcesoria budowlane

Brakuje odpowiedniego sprzętu do pracy albo akurat skończyły się i pilnie potrzebne są np. kołki rozporowe. Na miejscu znajdą Państwo ponad 40 000 artykułów w hurtowych cenach. Poszukujesz konkretnego rozwiązania? Zadzwoń, a zamówimy dla Ciebie potrzebne artykuły.

03

Wygodny transport materiałów

Większe zamówienie i obawa o transport? Jesteśmy po to by skupili się Państwo na końcowym efekcie. Nasza flota samochodów ciężarowych HDS i busów pozostaje do Państwa dyspozycji. Dowieziemy każde zamówienie pod wskazany adres po wcześniejszym umówieniu terminu.

Budując dom
wybierz PSB Omega

Wybrali Państwo projekt i chcą Państwo skosztorysować swój projekt? Nasi doradcy handlowi są do Państwa dyspozycji, a kupując wszystkie materiały na budowę domu u nas otrzymają Państwo CAŁOŚCIOWY RABAT NA ZAMÓWIONE MATERIAŁY BUDOWLANE I INSTALATORSKIE. 

ZAPYTAJ NAszEGO DORADCY
PSB Omega Hurtownia Budowlana Materiały Budowlane Świebodzin Międzyrzecz Akcesoria Budowlane Wykończeniowe

PONAD 2000 obiektów w LUBUSKIEM – Zaufanie budowane latami

Wiemy, że budowa domu to decyzja, którą często podejmuje się tylko raz w życiu. Pomagamy przejść przez cały proces tak, by nie tracili Państwo czasu, nerwów i pieniędzy. Dotychczas dostarczaliśmy materiały budowlane na ponad 2000 domów w woj. lubuskim i województwach ościennych, a nawet w Niemczech i Holandii. Doświadczenie od 1990 roku procentuje dla wielu Klientów każdego roku.