KILKA SŁÓW O NAS

 

Historia rodzinnej firmy OMEGA rozpoczęła się od założenia w 1990r. sklepu spożywczego w Wilkowie. Był to początek działalności grupy założonej przez Elżbietę i Lesława Bezaków. Obecnie market z powodzeniem funkcjonuje pod szyldem SPAR.

 

Zaopatrujemy w materiały budowlane deweloperów, firmy oraz klientów indywidualnych. Posiadamy własne powierzchnie magazynowe oraz możliwości transportowe.

PSB PROFI OMEGA BEZAK Hurtownia Budowlana Świebodzin logo

Historia rozwoju

1990

Początek działalności

Historia rodzinnej firmy OMEGA BEZAK rozpoczęła się od założenia w 1990 sklepu SPAR w Wilkowie przy głównej drodze tranzytowej do Niemiec. Był to początek oficjalnej działalności grupy założonej przez Leszka Bezaka. Market z powodzeniem istnieje do dziś.

2003

Otwarcie Hurtowni Omega

PSB-PROFI-OMEGA-BEZAK-Hurtownia-Budowlana-Świebodzin-logo

Pierwszy punkt sprzedaży Grupy OMEGA z branży budowlanej. Do dziś hurtownia jest największym dystrybutorem materiałów budowlanych w Świebodzinie i jednym z największych punktów handlowych w woj. lubuskim, oferującym pełne spektrum materiałów budowlanych i wykończeniowych do budowy budynków, domów i remontów.

2011

PSB Mrówka Świebodzin

PSB Mrówka Świebodzin Grupa Omega Bezak

Dopełnieniem budowlanej oferty Hurtowni Omega został nowy market ogólnobudowlany, z dodatkową pełną ofertą materiałów wykończeniowych i ogrodniczych. Odtąd dostępność wszystkich materiałów kojarzących się z aranżacją wnętrz i remontami stała się nieograniczona. Na kilku tysiącach metrach kwadratowych oferujemy ponad 60 000 różnych artykułów potrzebnych mieszkańcom Świebodzina każdego dnia.

2013

PSB Mrówka Międzyrzecz

PSB Mrówka Międzyrzecz Grupa Omega Bezak

Chcąc być bliżej Klientów w kluczowych ośrodkach woj. lubuskiego GRUPA OMEGA od 2013 roku otworzyła nowy punkt handlowy w Międzyrzeczu. Dzięki inauguracji nowego punktu pomagamy mieszkańcom tej części województwa w realizacji swoich budowlanych i remontowych wyzwań w domach i firmach.

2017

PSB Mrówka Nowa Sól

PSB Mrówka Nowa Sól Grupa Omega Bezak

W odpowiedzi na potrzebę dostarczenia pełnej oferty materiałów budowlanych w południowych powiatach woj. lubuskiego, rozszerzyliśmy markety grupy o wielkopowierzchniowy sklep Mrówka w Nowej Soli. Na kilku tysiącach metrów kwadratowych oferujemy ponad 65 000 produktów.

2019

Centrum Ogrodnicze Nowa Sól

PSB Mrówka Centrum Ogrodnicze Nowa Sól logo Bezak Grupa

Centrum Ogrodnicze przy markecie PSB Mrówka w Nowej Soli to ponad 3000 m2 powierzchni, na której znajdą Państwo wszystko co niezbędne, by wykończyć, zagospodarować lub wypielęgnować wszystkie tereny zielone przy domu, ogrodach i ogródkach oraz przy budynkach wielorodzinnych. Kwiaty, sadzonki, drzewa, środki ochrony roślin, elementy małej architektury ogrodowej i przydomowej. Wszystko w jednym miejscu. Zapraszamy.

Referencje naszych Partnerów: